Titles you rated
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0