Movies
Ratings
55
Miss SloaneRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0