Series
Ratings
122
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
The English GameRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
A Man Called GodRated ★ 1.5
Friend, Our LegendRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dining TogetherRated ★ 2.0
HealerRated ★ 1.0
Inspiring GenerationRated ★ 0.5