Movies
Ratings
376
Once We Were UsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5- DreamRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5