Movies
Ratings
703
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
12 StrongRated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
Color Me TrueRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 5.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0