Series
Ratings
25
UnnaturalRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0- M&MRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0