Movies
Ratings
34
The UnjustRated ★ 0.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 0.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 0.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 0.5
World War ZRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 0.5
The Green MileRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 0.5
Peter PanRated ★ 0.5
Joint Security AreaRated ★ 1.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5