Series
Ratings
42
The Witcher Season 4Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Witcher Season 3Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0