Movies
Ratings
78
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Foul KingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0