Movies
Ratings
1363
HeatRated ★ 4.0
ThrashRated ★ 1.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The RIPRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 2.0
The BayRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0