Movies
Ratings
172
The Parent TrapRated ★ 5.0
Grace of MonacoRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
No BreathingRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 5.0