Titles you rated
The Wild RobotRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
10DanceRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Chitty Chitty Bang BangRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
PadakRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5