Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Donnie BrascoRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
Donnie DarkoRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.0