Movies
Ratings
20
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 5.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.5
Just For Meeting YouRated ★ 3.0
BossRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Your LetterRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 1.5