Titles you rated
We Live In TimeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Good FortuneRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0