Movies
Ratings
10
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Joan Didion: The Center Will Not HoldRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
National Theatre Live: FleabagRated ★ 5.0