Movies
Ratings
136
Big FishRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
CloserRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0