Movies
Ratings
158
The SummerRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 0.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.5