Movies
Ratings
1222
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
An Autumn AfternoonRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.0
- The Land of Morning CalmRated ★ 4.0
You're NextRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
MadlyRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0