Movies
Ratings
32
The HolidayRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0