Series
Ratings
59
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Sh**ting StarsRated ★ 3.5
Cheer UpRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
A Poem A DayRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
I AM A RUNNING MATERated ★ 3.0
Dear.MRated ★ 3.0
NavilleraRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 3.0
Like OttersRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5