Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0