Titles you rated
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5