Movies
Ratings
616
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0