Movies
Ratings
85
Me Before YouRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0