Movies
Ratings
189
The Family ManRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 4.0
The Painted VeilRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Family StoneRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
WaitressRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 5.0