Titles you rated
HoppersRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0