Movies
Ratings
230
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
AntichristRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
High and LowRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0- Adventure Time "Puhoy"Rated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Love ExposureRated ★ 4.0