Titles you rated
The Day, December 3, 2024 'Fabricated Insurrection, Hidden Truth'Rated ★ 0.5
SiratRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
A Company ManRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 1.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.0