Series
Ratings
49
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 4.5
Feel GoodRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Queen of the SouthRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.0