Movies
Ratings
696
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
PresenceRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.0
The Good LiarRated ★ 2.5
The Girl on the TrainRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Devil's BackboneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 2.0