Movies
Ratings
426
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
Oslo, August 31stRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0