Movies
Ratings
18
Weathering With YouRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 2.5
The HostRated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5