Movies
Ratings
356
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
OasisRated ★ 2.0
Pale MoonRated ★ 2.0
DemolitionRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Time CutRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
MigrationRated ★ 2.5