Series
Ratings
17
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Taxi Driver 2Rated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0