Movies
Ratings
213
Children of HeavenRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0