Series
Ratings
149
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Planet Earth IIRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.0
Scream QueensRated ★ 3.0
King of DesertRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
ConnectRated ★ 2.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0- Human MarketRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5