Movies
Ratings
86
HoppersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0