Movies
Ratings
171
RRRRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Hannah ArendtRated ★ 4.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 2.0
Macadam StoriesRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.0
The Wind RisesRated ★ 1.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5