Series
Ratings
76
Steins;Gate 0Rated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 2.5
MaidRated ★ 4.5- Street Woman Fighter 2:World Wide LogRated ★ 2.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 2.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 3.5
On the Verge of InsanityRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 2.5
Blue LockRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 3.5