Titles you rated
EchoRated ★ 3.5
Secret Man and WomanRated ★ 3.5- 솔로동창회 학연Rated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0- Love Like a K-DramaRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Fukumen DRated ★ 3.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Carole and TuesdayRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5