Titles you rated
- Between Weckewerk and SchlagwerkRated ★ 3.0
- Love it (then) Dump it(LIDI)Rated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
MasterRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5