Series
Ratings
27
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 1.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0