Movies
Ratings
411
A Silent VoiceRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Our School E.TRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0