Movies
Ratings
230
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 5.0
Initial DRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.5
American UltraRated ★ 3.5
xXxRated ★ 5.0