Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
PatersonRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0