Movies
Ratings
27
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0