Movies
Ratings
95
Peppermint CandyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
pace makerRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5- The CureRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
FriendRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0