Movies
Ratings
681
Project YRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 2.0
PaddingtonRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 2.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0