Series
Ratings
31- 천하제빵Rated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One Piece Season 2Rated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 대학전쟁Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
UzumakiRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 3.0